Новини організації

Хочемо поділитися з вами інформацією про нашу діяльність протягом минулого тижня в рамках  проекту «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні» (МdM), що реалізується у співпраці з міжнародною гуманітарною організацією Ärzte der Welt (Лікарі світу).

Мобільні медичні бригади ГО «Наша допомога» продовжують свою роботу  з надання  медичних та психологічних консультацій, розповсюдження гігієнічних та медичних наборів серед уразливих верств населення нашого регіону. Минулого тижня ми відвідали міста Добропілля, Мирноград,  селища міського типу Черкаське, Ясногорівка, селища Андріївка та Богородичне.

МдМ 31.05.mp4

Музикотерапія — відмінний спосіб відновлення душевної рівноваги та активації творчого потенціалу

Тренінг-семінар  «Лікують звуки музики» пройшов у молодіжному центрі Dream Team ГО «Наша допомога» для підлітків Слов’янської громади  у рамках програми  «Підтримка дітей, підлітків та сімей з дітьми в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» в партнерстві з Payoneer.

В умовах проживання на територіях, близьких до проходження військових дій,  підлітки стикаються з величезними емоційними та психологічними викликами, будь то життя в зоні активних бойових дій або постійні страх і тривога, які супроводжують підлітків під час конфліктів. Музикотерапія може стати потужним інструментом, що допоможе впоратися з травмами та негативними емоціями. Унікальна здатність музики передавати і виражати емоції дозволяє їй діяти як сильний збудник зцілення і відновлення постраждалих від військових конфліктів.

Наше заняття дозволило підліткам  відчути чудодійну силу музики та стати активними учасниками вокалотерапії, насолодитись звучанням скрипки та фортепіано.

І на останок заняття традиційно завершилося спільним чаюванням зі солодощами.

World Remembrance Day of AIDS Victims 

       Щороку в третю неділю травня весь світ вшановує пам’ять людей, які померли від СНІДу (World Remembrance Day of AIDS Victims).

       Метою Дня пам’яті є не тільки вшанування осіб, що померли від цієї хвороби, але, насамперед, привернення уваги суспільства до проблем розповсюдження пандемії ВІЛ/СНІДу, дискримінації та порушення прав ВІЛ-інфікованих.

           Цього року на базі молодіжного центру Dream Team ГО «Наша допомога» в рамках проекту «Екстрена підтримка послуг з профілактики ВІЛ та СРЗП для підлітків, які мають досвід вживання наркотиків під час війни та у післявоєнні часи в Україні», що впроваджується у партнерстві з Міжнародним благодійним фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» організовано декілька заходів для молоді Слов’янської громади.

    Так, напередодні Дня пам’яті, 17 травня пройшов профілактичний молодіжний он-лайн квест, в якому взяли участь 6 команд з різних регіонів України, а саме Донецької, Харківської, Чернівецької області. Крім того, для підлітків, якими опікується громадська організація, проведено інтерактивну гру, присвячену проблемі розповсюдження ВІЛ/СНІДу.

     Активності були спрямовані на поглиблення  знання учасників з профілактики ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, та прав людини.

День пам'яти жертв СНІДу.mp4
Лікарі світу 16-19.05 (1).mp4

Робота медичних бригад у населених пунктах Донецької області за тиждень 16-19 травня 2023 р.

      В рамках проекту «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні» (МdM), що реалізується Громадською організацією «Наша допомога» у співпраці з міжнародною гуманітарною організацією Ärzte der Welt (Лікарі світу)  мобільними групами  протягом  тижня надавались  психологічні та медичні послуги в таких населених пунктах як міста Покровськ, Краматорськ, Святогірськ,  Дружківка,  селищах Сергіївка, Сидорове, Хрестище та Дробишеве.

          Ми вважаємо, необхідним комплексного підходу до потреб вразливих верств населення в умовах війни, та разом з послугою покращення доступу до якісної медицини, надається гуманітарна допомога у вигляді гігієнічних наборів для жінок, дітей, загального населення (побутова хімія), набори з медичними засобами.


Заходи до Дня вишиванки

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році започаткувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету, запропонувавши одногрупникам та студентам інших вищих навчальних закладів обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже впродовж наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, і на сьогоднішній день до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України за межами країни.

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

Всесвітній день вишиванки святкують щороку, кожного третього четверга. Громадська організація «Наша  допомога» і цього року, у дуже непростих умовах для  нашого регіону, долучилася до святкування. На базі молодіжного центру Dream Team, для дітей та підлітків Слов’янської громади проведено  флеш-моб "Ой, у лузі червона калина", конкурс  "Краще фото у вишиванці" та складання  пазлу "Вишивана моя Україна".

Традиційно завершило свято спільне чаювання учасників та організаторів.

Проведення заходу можливе завдяки участі ГО «Наша допомога» у програми “Підримка дітей, підлітків та сімей з дітьми в умовах війни та післявоєнного відновлення”, що вроджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» в партнерстві з Payoneer.


      Продовжуємо інформувати про проведені заходи в рамках програми  “Підтримка дітей, підлітків та сімей з дітьми в умовах війни та післявоєнного відновлення”, що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я в партнерстві з Payoneer.

    Наразі, з початку  травня фахівці ГО "Наша допомога" проінформували молодь Слов'янська про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни. На сьогодні велика частина області забруднена боєприпасами та мінами, тому головна мета інформаційних заходів - розповсюдити правила безпечнішої поведінки та підвищити обізнаність населення про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни. Чим більше людей різних категорій будуть проінформовані, тим менше шансів у них наразитися на небезпеку, яку несуть різні вибухонебезпечні предмети.

        З метою корекції емоційного стану, нормалізації поведінки, діагностики актуального настрою, 11 травня психологи ГО "Наша допомога" провели інформаційне заняття "Сотвори свою мандалу"(Мандала з кольорової крупи). Мандала-терапія є одним  із різновидів арт-терапії, поєднуючи в собі елементи психотерапії, енерготерапії, яка допомагає краще зрозуміти себе і проникнути в глибини своєї підсвідомості. За допомогою художньої творчості підлітки  спілкувались невербально, краще зрозуміли себе, змогли розслабитися і зняти напругу. Поділились враженнями та подякували один одному за співпрацю.

Робота мобільних медичних бригад за проєктом «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні», що реалізується у співпраці з Ärzte der Welt eV Germany (MdM GE) та фінансується Федеральним урядом Німеччини (GFFO).

Мобільні бригади продовжують працювати надаючи психологічну, медичну і соціальну допомогу  мешканцям Донецької області. На минулому тижні послуги надавались у м. Краматорськ, м. Слов'янськ, м. Дружківка, смт. Черкаське, смт. Райгородок. З ознайомчим візитом завітали і до м. Покровськ, де поспілкувались з представниками місцевої ВЦА і виявили потреби місцевих жителів. В Черкаській громаді здійснили адресну допомогу маломобільним мешканцям цієї громади, яким надали психологічну, медичну і благодійну допомогу у вигляді наборів медичних засобів, для поліпшення стану їхнього здоров'я.

Продовжуємо працювати, допомогаючи вразливим верствам населення.

Громадська організація «Наша допомога» розпочала реалізацію програми “Підтримка дітей, підлітків та сімей з дітьми в умовах війни та післявоєнного відновлення”, що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я в партнерстві з Payoneer.

Програмою передбачені активності для підтримки дітей, підлітків та родин з дітьми, що перебувають у місті Слов’янськ у цей непростий час, а саме:  надання комплексних консультаційних послуг, психологічної допомоги, забезпечення сертифікатами для отримання одягу та взуття мережі HUMANA, видача продуктових та гігієнічних наборів, а також проведення культурно-просвітницьких заходів для дітей та родин.

Уже у квітні  в безпечному просторі на базі офісу ГО «Наша допомога» у молодіжному центре "Dream team" було проведено групове заняття для підлітків. Заняття пройшло дуже круто - різноманітні анкети  та цікаві вікторини, всілякі ігри, кава та чай зі смаколиками. Атмосфера довіри та взаємопідтримки панувала в цей день в молодіжному центрі.

Сподіваємось - до нових зустрічей в рамках проекту.

Переможці третього етапу конкурсу міні-грантів 

Проєкт «Надання побутової техніки та інвентарю для людей з інвалідністю Будинку похилих осіб у м. Селидове»

Проєкт «Забезпечення мешканців Торецької громади життєвонеобхідними лікарськими засобами»

Проєкт «Доступ до якісної медицини для жителів Краматорської громади та прилеглих населених пунктів Донецької області»

Проєкт «Гуманітарна ініціатива «Пакунок переселенця»

Надаючи допомогу у побутовому облаштуванні шелтерів у м. Слов’янськ, Святогірськ, смт. Черкаське, ми завжди пам’ятаємо і про наших постійних клієнтів, розуміємо необхідність створення комфортного безпекового простору у звичних для них умовах. Тому на базі офісу ГО «Наша допомога» наші клієнти та інші мешканці м. Слов’янськ зможуть, за відсутності електроенергії, зарядити гаджети, скористатися інтернетом, зберігати продукти у холодильнику, що працює від альтернативного джерела живлення. 

На випадок припинення газопостачання є можливість приготувати їжу, для цього офіс забезпечено піччю-буржуйкою та мангалом на твердому паливі, набором посуду.  

Така можливість з’явилась завдяки отриманій благодійній допомозі від МБФ «АЛЬЯНС ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я» для обладнання безпекового простору для КГ на базі  ГО «Наша допомога». Благодійна допомога надавалась  у рамках виконання проєкту «Фонд екстреної допомоги ключовим групам населення, які зазнають негативного впливу епідемії ВІЛ в Україні та СЄЦА», що реалізується АГЗ в партнерстві з Aidsfonds та ECOM.

      Нещодавно ми розповідали про допомогу шелтеру м. Святогірська, наразі, раді поділися інформацією про  облаштування якісною побутовою технікою безпекового простору у смт. Черкаське Краматорського району.

        Ми розуміємо, як важко побутувати в умовах, далеких від домашнього затишку, тому вирішили зробити все можливе, щоб забезпечити комфортні умови перебування, людям, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, в тому числі представникам ключових груп та ВПО, які знайшли собі прихисток у цьому шелтері. В рамках проєкту «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я»,  ГО «Наша допомога» передала сучасні електроплиту та пральну машинку, які максимально забезпечують належний рівень та комфорту приготування їжі  та гігієни. До того ж, з огляду на погодні умови, доволі актуальним є обігрів приміщення, в нагоді для цього будуть 2 електрообігрівачі.      

Мобільні медичні бригади продовжують працювати… 

     

  Робота мобільних медичних бригад у населених пунктах Донецької області направлена перш за все на надання медичної, психологічної та соціальної допомоги вразливим групам населення (людям з інвалідністю, літнім людям, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та/або постраждали внаслідок конфлікту тощо. 

         Протягом цього тижня мобільній бригади завітали  до міст Слов’янськ,  Краматорськ, Дружківка та  Костянтинівка, селищ Хрестище,  Богородичне, Черкаське.

       Фахівцями мобільних бригад надавались психологічні, медичні, соціальні послуги. Потребуючим видавалась благодійна допомога у вигляді дитячих наборів (памперси, одноразові пелюшки, дитячі вологі серветки); жіночі засоби гігієни, набори медичних засобів (мазі різної дії, перев'язочний матеріал та інше).

      Психологами і медичними працівниками проводились індивідуальні та колективні консультації.

   Мобільні медичні бригади ГО "Наша допомога" продовжують працювати проєктом «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні», що реалізується у співпраці з Ärzte der Welt eV Germany (MdM GE) та фінансується Федеральним урядом Німеччини (GFFO).

Робота медичних бригад

З квітня почали працювати  дві мобільні медичні бригади ГО "Наша допомога" за проєктом «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні», що реалізується у співпраці з Ärzte der Welt eV Germany (MdM GE) та фінансується Федеральним урядом Німеччини (GFFO).

 13 квітня відбулася зустріч медичного персоналу мобільної бригади з колегами на базі КНП Центр первинної медико-соціальної допомоги Краматорської міської ради. В ході зустрічі  була презентована робота проекту, цілі, задачі мобільних бригад, визначені можливі шляхи організації спільної роботи.

В той же день друга мобільна бригада відвідала село Микільське Слов'янського району, проведено зустрічі з місцевими жителями, організовано збір їх потреб, надані психологічні, медичні консультації. Розуміючи важливість сталого доступу до якісної медичної допомоги, налагоджена співпраця з місцевою владою. 

Продовжуємо допомагати найбільш незахищеним верствам населення у Святогірській громаді


Цього тижні представники ГО «Наша допомога» відвідали м. Святогірськ та с. Сидорове Святогірської громади. Мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту, та вимушеним переселенцям, що знайшли собі притулок у шелтері м. Святогірська передані продуктові та гігієнічні набори.

Мобільною медичною бригадою надано професійну психологічну допомогу, проведено виїзний прийом кваліфікованими медичними спеціалістами, а саме акушером-гінекологом та медичною сестрою.

Допомогу надаємо за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини (GFFO) та Christian Aid в рамках реалізації  проєктів «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні», у  співпраці з Ärzte der Welt eV Germany (MdM GE) та «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Видача продуктових наборів триває...

Цього разу працівники ГО «НАША ДОПОМОГА» відвідали шелтер, створений на базі РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ " НОВАЯ ЖИЗНЬ" СМТ ЧЕРКАСЬКЕ СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Люди у невеличких населених пунктах області допомагають один одному як можуть, проте завдяки діяльності нашої організації за проєктом ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», відвідувачі та мешканці шелтеру отримали благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів. До наборів входять крупи, макаронні вибори, м’ясні, рибні та молочні консерви, олія, печиво.

Сподіваємося, що безпекова ситуація дозволить нам і надалі опікуватись мешканцями Слов’янського району, які потребують допомоги та підтримки у цей непростий час.

Оголошення третього етапу конкурсу міні грантів та досягнуті  результати 

Ми раді повідомити про завершення  реалізації міні-проєктів ініціативною групою спільнот активних освітян міста Мирноград (ГО «Східне поле»), яким будо  до облаштовано центру «Незламності» у місті Мирноград,  та  командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння», в рамках якого міській лікарні № 1 м. Слов’янська передано техніки та предметів побутового вжитку.

Наразі,  вже є певні результати від реалізації  міні-проєктів переможців другого етапу конкурсу для ініціативних груп спільнот, а саме Хабу інклюзивного волонтерства та Громадської організації «Єдність Чеснот», ЛабораТОРної сили (активних представниць медичного закладу міста Мирноград, а саме відділення лабораторних досліджень) та Громадської організації "МЕРЕЖА ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ "АНТС"", а також Новий Імпульс - разом з Селезнівкою! та Громадської організації «Новий Імпульс».

ГО «Наша допомога» продовжує реалізацію проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid, та оголошує наступний етап конкурсу.

З деталями конкурсу  можна ознайомитися за посиланням Оголошення про проведення конкурсу міні грантів. Проектні пропозиції на участь приймаються від ініціативних груп спільнот в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net 

Кінцевий термін подання пропозицій – до 20:00:00, 31 березня 2023 року.

Запитання стосовно участі в конкурсі просимо направляти на електронну адресу  gonashadopomoga@ukr.net   з 17.03.2023 по 31.03.2023 року, вказавши у темі листа «Запитання щодо конкурсу», а у самому листі – своє ім’я й прізвище, регіон або організацію, яку Ви представляєте, та контактний номер телефону.

Екстрена підтримка послуг з профілактики ВІЛ та СРЗП для підлітків під час війни та у післявоєнні часи в Україні

       Хочемо поділитися з Вами приємною новиною: у 2023 році ГО «НАША ДОПОМОГА» продовжує плідну співпрацю з Міжнародним благодійним фонд «СНІД Фонд Схід-Захід». Фінансова допомога надається Організації на реалізацію схваленого Фондом Проєкту «Екстрена підтримка послуг з профілактики ВІЛ та СРЗП для підлітків, які мають досвід вживання наркотиків під час війни та у післявоєнні часи в Україні».

Цільова група проєкту: Підлітки та молодь у віці 14-19 років

Загальна тривалість проєкту: 11 місяців (з 1 лютого 2023 року по 31 грудня 2023 року), з можливістю подовження.

Ключові напрямки діяльності проєкту:

медична, психологічна та соціальна підтримка підлітків та молоді, їх статевих партнерів та близького оточення, яка включає:

-        індивідуальні консультації (онлайн та офлайн) з питань здоров’я та особистої безпеки під час воєнного стану та воєнних дій, які включають, але не вичерпуються питаннями ВІЛ, ІПСШ, СРЗП, захисту прав, попередження та роботи із випадками сексуального та іншого насильства, онлайн безпеки тощо.

-        особливий фокус на психо-емоційній підтримці;

-        групові консультації, групи взаємодопомоги, групова арт-терапія тощо;

-        видача мотиваційних та гуманітарних наборів;

-        переадресація для отримання інших медичних та гуманітарних послуг в партнерських державних та неурядових організаціях

Чекаємо наших давніх друзів та сподіваємось, що зустрінемо нових у молодіжному центрі DREAMTEAM ГО «НАША ДОПОМОГА» м.Слов`янськ вул.Паркова 7

Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні 

З березня 2023 року в рамках проекту «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні», який фінансується Федеральним урядом Німеччини (GFFO), ГО «НАША ДОПОМОГА» розпочинає співпрацю з Ärzte der Welt eV Germany (MdM GE).

Низка населених пунктів у Донецькій області, зокрема Слов’янськ, Добропілля, Дружківка, Мирноград, Покровськ, Краматорськ, а також деокуповані території – Лиман, Святогірськ, продовжують зазнавати безперервних обстрілів, доступ до гуманітарної допомоги вкрай обмежений. ГО «НАША ДОПОМОГА» весь час була в епіцентрі та надавала медичну, психологічну та соціальну підтримку жителям Донецької області.


Хтось переїхав на деякий час і вже повернувся на постійне місце проживання, хтось взагалі не залишав своє місто під час окупації, а для когось питання повторного виїзду може постати пізніше. Раптове переміщення великої кількості населення внаслідок війни створює нові виклики та посилює існуючі. 

У прифронтових містах Донецької області люди перебувають у зоні бойових дій і мають дуже високий рівень психологічної травми. Величезна кількість сімей не тільки перебувають у стані психологічної травми, але й втратили (або зруйновано) будинки, мають тілесні ушкодження, не бачать перспектив у майбутньому та перебувають у стані депресії. Діти перебувають у стані посттравматичного синдрому. Через неможливість отримати якісну консультацію та психологічну допомогу під час кризи,

У багатьох містах організовано притулки для переселенців. Якість медичного обслуговування значно знизилася через міграцію кваліфікованих спеціалістів та/або їх розміщення у військових госпіталях. Місцеві жителі не завжди можуть отримати консультацію сімейного лікаря чи більш вузьких спеціалістів, наприклад, акушерки.

Саме цю проблематику планується вирішити під час реалізації проєкту у  містах Донецької області: Слов'янськ, Добропілля, Краматорськ; Святогірськ; Лиман; Дружківка, Мирноград, Покровськ та прилеглих до них селах.

Мета проєкту: Покращити доступ до якісних послуг первинної медичної допомоги (ПМСД), включаючи сексуальне та репродуктивне здоров’я (СРЗ) і психічне здоров’я та психосоціальну підтримку (MHPSS), для постраждалого від конфлікту населення Донбасу, Східної України. Підтримка направлення пацієнтів до спеціалізованих медичних послуг через транспортну систему Донецької області (включно з деокупованими територіями). Проведення гендерно відповідних інформаційних сесій у цільових закладах охорони здоров’я у Донецькій області. Підвищення якості послуг ПМСД шляхом розповсюдження гігієнічних наборів на основі потреб.

         Слідкуйте за активностями проєкту на наших сайтах та у соціальних мережах.


Побутова техніка для шелтеру м. Святогірська 

    Благодійна допомога шелтеру м. Святогірська 


       Жителі Лиману та Святогірську, а також сіл Лиманської та Святогірської громад, Харківської та Луганської областей, житло яких постраждало під час воєнних дій, обрали шелтер м.Святогірська як "кінцеву зупинку". Залишити домівку їх змусили страшні обстріли, вдома давно немає жодних зручностей. Задля створення комфортних умов для проживання у шелтері м.Святогірська, ГО «НАША ДОПОМОГА» безкоштовно передала в шелтер благодійну допомогу за проєктом ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», якісну побутову техніку: два обігрівачі, електричну плиту та пральну машину.

               Ніхто не знає, що буде завтра, через годину, тому ми маємо допомагати тим, хто зараз потребує нашої допомоги.

Оголошення результатів другого конкурсу міні-грантів

13 лютого 2023 року підведені  підсумки конкурсу ініціатив спільнот Донецької області для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку потенціалу для подальшої допомоги нужденним, та підписані угоди про виділення міні-грантів переможцям конкурсу.

Цього разу були підтримані заявки спільнот:

Ми вітаємо переможців та вдячні всім спільнотам, що прийняли участь у конкурсі міні-грантів.

Наразі, продовжуємо реалізацію проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid, та незабаром буде оголошено наступний етап конкурсу.  

Короткий огляд активностей за Гуманітарним проєктом у Слов'янську за січень 2023 р.

У січні 2023 року жителі Донецької області мали змогу безкоштовно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни, як автобусом до м. Дніпро, так і потягом до будь-якого міста України.  

Реагуючи на нагальні гуманітарні проблеми, соціальні працівники ГО "Наша допомога" розповсюдили продукти харчування та засоби гігієни найбільш вразливим мешканцям Слов'янської громади. 

Наразі задовільнили потреби лише частини жителів міста та району, роботи залишається багато, будемо працювати над тим, щоб якомога більше людей  могли скористатися послугами, які надаються за проєктом  «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.  

Допомога жителям Святогірська

Розуміючи потреби деокупованого Святогірська, соціальні працівники Громадської організації «Наша допомога» доставили та передали  жителям міста та мешканцям шелтеру засоби гігієни та продукти харчування.

У  січні 2023 року відбулася перша спроба, яка виявилася вдалою, тому сповідаємося у майбутньому продовжити опікуватися постраждалими від війни   мешканцями Святогірська, реалізуючи проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Стартує другий конкурс міні-грантів

Громадська організація  «Наша допомога» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі міні-грантів, за проєктом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот, які представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:  оголошення про проведення конкурсу  

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net

          Кінцевий термін подання пропозицій – до 20:00:00, 06 лютого 2023 року.

Результати конкурсу міні грантів

В ході першого етапу  конкурсу міні-грантів ГО«Наша допомога» отримано 10 заявок від команд спільнот на участь  у конкурсі міні-проєктів в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Дякуємо кожній команді за  діяльність та  інтерес до проєкту,  а також за той час і зусилля, що вони доклали, надаючи нам ці матеріали.

За підсумками розгляду заявок було прийнято рішення про підтримку двох заявок.

Вітаємо Громадську організацію  «Східне поле» та активних освітян міста Мирноград та міні-проєкт -переможець «Дооблаштування центру «Незламності» за адресою  мрн. "Східний", 24 у місті Мирноград», а також команду Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння» та міні-проект-переможець «Надання техніки та предметів побутового вжитку міській лікарні №1 м. Слов’янська».

Наразі продовжується реалізація проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», і найближчим часом буде оголошено наступний етап конкурс міні грантів.

Конкурс міні-грантів за проектом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» (Донецька область)

ромадська організація  «Наша допомога» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі міні-грантів, за проєктом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот, які представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: оголошення про проведення конкурсу .

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net

          Кінцевий термін подання пропозицій – до 20:00:00, 08 січня 2023 року.


Евакуація за проектом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» (Донецька область)

ГО «Наша допомога» в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid, надає допомогу з евакуації осіб, які перебувають на території Донецької області, в тому числі м. Слов’янська та Краматорського району до більш безпечних місць України.

Евакуація можлива:

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

+380990225547 Лілія

+380954975506  Раїса