Новини організації

Оголошення третього етапу конкурсу міні грантів та досягнуті  результати 

Ми раді повідомити про завершення  реалізації міні-проєктів ініціативною групою спільнот активних освітян міста Мирноград (ГО «Східне поле»), яким будо  до облаштовано центру «Незламності» у місті Мирноград,  та  командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння», в рамках якого міській лікарні № 1 м. Слов’янська передано техніки та предметів побутового вжитку.

Наразі,  вже є певні результати від реалізації  міні-проєктів переможців другого етапу конкурсу для ініціативних груп спільнот, а саме Хабу інклюзивного волонтерства та Громадської організації «Єдність Чеснот», ЛабораТОРної сили (активних представниць медичного закладу міста Мирноград, а саме відділення лабораторних досліджень) та Громадської організації "МЕРЕЖА ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ "АНТС"", а також Новий Імпульс - разом з Селезнівкою! та Громадської організації «Новий Імпульс».

ГО «Наша допомога» продовжує реалізацію проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid, та оголошує наступний етап конкурсу.

З деталями конкурсу  можна ознайомитися за посиланням Оголошення про проведення конкурсу міні грантів. Проектні пропозиції на участь приймаються від ініціативних груп спільнот в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net 

Кінцевий термін подання пропозицій – до 20:00:00, 31 березня 2023 року.

Запитання стосовно участі в конкурсі просимо направляти на електронну адресу  gonashadopomoga@ukr.net   з 17.03.2023 по 31.03.2023 року, вказавши у темі листа «Запитання щодо конкурсу», а у самому листі – своє ім’я й прізвище, регіон або організацію, яку Ви представляєте, та контактний номер телефону.

Екстрена підтримка послуг з профілактики ВІЛ та СРЗП для підлітків під час війни та у післявоєнні часи в Україні

       Хочемо поділитися з Вами приємною новиною: у 2023 році ГО «НАША ДОПОМОГА» продовжує плідну співпрацю з Міжнародним благодійним фонд «СНІД Фонд Схід-Захід». Фінансова допомога надається Організації на реалізацію схваленого Фондом Проєкту «Екстрена підтримка послуг з профілактики ВІЛ та СРЗП для підлітків, які мають досвід вживання наркотиків під час війни та у післявоєнні часи в Україні».

Цільова група проєкту: Підлітки та молодь у віці 14-19 років

Загальна тривалість проєкту: 11 місяців (з 1 лютого 2023 року по 31 грудня 2023 року), з можливістю подовження.

Ключові напрямки діяльності проєкту:

медична, психологічна та соціальна підтримка підлітків та молоді, їх статевих партнерів та близького оточення, яка включає:

-        індивідуальні консультації (онлайн та офлайн) з питань здоров’я та особистої безпеки під час воєнного стану та воєнних дій, які включають, але не вичерпуються питаннями ВІЛ, ІПСШ, СРЗП, захисту прав, попередження та роботи із випадками сексуального та іншого насильства, онлайн безпеки тощо.

-        особливий фокус на психо-емоційній підтримці;

-        групові консультації, групи взаємодопомоги, групова арт-терапія тощо;

-        видача мотиваційних та гуманітарних наборів;

-        переадресація для отримання інших медичних та гуманітарних послуг в партнерських державних та неурядових організаціях

Чекаємо наших давніх друзів та сподіваємось, що зустрінемо нових у молодіжному центрі DREAMTEAM ГО «НАША ДОПОМОГА» м.Слов`янськ вул.Паркова 7

Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні 

З березня 2023 року в рамках проекту «Покращення доступу до якісної первинної медичної допомоги та рятувальних заходів для населення, постраждалого від конфлікту в Україні», який фінансується Федеральним урядом Німеччини (GFFO), ГО «НАША ДОПОМОГА» розпочинає співпрацю з Ärzte der Welt eV Germany (MdM GE).

Низка населених пунктів у Донецькій області, зокрема Слов’янськ, Добропілля, Дружківка, Мирноград, Покровськ, Краматорськ, а також деокуповані території – Лиман, Святогірськ, продовжують зазнавати безперервних обстрілів, доступ до гуманітарної допомоги вкрай обмежений. ГО «НАША ДОПОМОГА» весь час була в епіцентрі та надавала медичну, психологічну та соціальну підтримку жителям Донецької області.


Хтось переїхав на деякий час і вже повернувся на постійне місце проживання, хтось взагалі не залишав своє місто під час окупації, а для когось питання повторного виїзду може постати пізніше. Раптове переміщення великої кількості населення внаслідок війни створює нові виклики та посилює існуючі. 

У прифронтових містах Донецької області люди перебувають у зоні бойових дій і мають дуже високий рівень психологічної травми. Величезна кількість сімей не тільки перебувають у стані психологічної травми, але й втратили (або зруйновано) будинки, мають тілесні ушкодження, не бачать перспектив у майбутньому та перебувають у стані депресії. Діти перебувають у стані посттравматичного синдрому. Через неможливість отримати якісну консультацію та психологічну допомогу під час кризи,

У багатьох містах організовано притулки для переселенців. Якість медичного обслуговування значно знизилася через міграцію кваліфікованих спеціалістів та/або їх розміщення у військових госпіталях. Місцеві жителі не завжди можуть отримати консультацію сімейного лікаря чи більш вузьких спеціалістів, наприклад, акушерки.

Саме цю проблематику планується вирішити під час реалізації проєкту у  містах Донецької області: Слов'янськ, Добропілля, Краматорськ; Святогірськ; Лиман; Дружківка, Мирноград, Покровськ та прилеглих до них селах.

Мета проєкту: Покращити доступ до якісних послуг первинної медичної допомоги (ПМСД), включаючи сексуальне та репродуктивне здоров’я (СРЗ) і психічне здоров’я та психосоціальну підтримку (MHPSS), для постраждалого від конфлікту населення Донбасу, Східної України. Підтримка направлення пацієнтів до спеціалізованих медичних послуг через транспортну систему Донецької області (включно з деокупованими територіями). Проведення гендерно відповідних інформаційних сесій у цільових закладах охорони здоров’я у Донецькій області. Підвищення якості послуг ПМСД шляхом розповсюдження гігієнічних наборів на основі потреб.

         Слідкуйте за активностями проєкту на наших сайтах та у соціальних мережах.


Побутова техніка для шелтеру м. Святогірська 

    Благодійна допомога шелтеру м. Святогірська 


       Жителі Лиману та Святогірську, а також сіл Лиманської та Святогірської громад, Харківської та Луганської областей, житло яких постраждало під час воєнних дій, обрали шелтер м.Святогірська як "кінцеву зупинку". Залишити домівку їх змусили страшні обстріли, вдома давно немає жодних зручностей. Задля створення комфортних умов для проживання у шелтері м.Святогірська, ГО «НАША ДОПОМОГА» безкоштовно передала в шелтер благодійну допомогу за проєктом ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», якісну побутову техніку: два обігрівачі, електричну плиту та пральну машину.

               Ніхто не знає, що буде завтра, через годину, тому ми маємо допомагати тим, хто зараз потребує нашої допомоги.

Оголошення результатів другого конкурсу міні-грантів

13 лютого 2023 року підведені  підсумки конкурсу ініціатив спільнот Донецької області для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку потенціалу для подальшої допомоги нужденним, та підписані угоди про виділення міні-грантів переможцям конкурсу.

Цього разу були підтримані заявки спільнот:

Ми вітаємо переможців та вдячні всім спільнотам, що прийняли участь у конкурсі міні-грантів.

Наразі, продовжуємо реалізацію проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid, та незабаром буде оголошено наступний етап конкурсу.  

Короткий огляд активностей за Гуманітарним проєктом у Слов'янську за січень 2023 р.

У січні 2023 року жителі Донецької області мали змогу безкоштовно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни, як автобусом до м. Дніпро, так і потягом до будь-якого міста України.  

Реагуючи на нагальні гуманітарні проблеми, соціальні працівники ГО "Наша допомога" розповсюдили продукти харчування та засоби гігієни найбільш вразливим мешканцям Слов'янської громади. 

Наразі задовільнили потреби лише частини жителів міста та району, роботи залишається багато, будемо працювати над тим, щоб якомога більше людей  могли скористатися послугами, які надаються за проєктом  «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.  

Допомога жителям Святогірська

Розуміючи потреби деокупованого Святогірська, соціальні працівники Громадської організації «Наша допомога» доставили та передали  жителям міста та мешканцям шелтеру засоби гігієни та продукти харчування.

У  січні 2023 року відбулася перша спроба, яка виявилася вдалою, тому сповідаємося у майбутньому продовжити опікуватися постраждалими від війни   мешканцями Святогірська, реалізуючи проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Стартує другий конкурс міні-грантів

Громадська організація  «Наша допомога» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі міні-грантів, за проєктом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот, які представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:  оголошення про проведення конкурсу  

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net

          Кінцевий термін подання пропозицій – до 20:00:00, 06 лютого 2023 року.

Результати конкурсу міні грантів

В ході першого етапу  конкурсу міні-грантів ГО«Наша допомога» отримано 10 заявок від команд спільнот на участь  у конкурсі міні-проєктів в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Дякуємо кожній команді за  діяльність та  інтерес до проєкту,  а також за той час і зусилля, що вони доклали, надаючи нам ці матеріали.

За підсумками розгляду заявок було прийнято рішення про підтримку двох заявок.

Вітаємо Громадську організацію  «Східне поле» та активних освітян міста Мирноград та міні-проєкт -переможець «Дооблаштування центру «Незламності» за адресою  мрн. "Східний", 24 у місті Мирноград», а також команду Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння» та міні-проект-переможець «Надання техніки та предметів побутового вжитку міській лікарні №1 м. Слов’янська».

Наразі продовжується реалізація проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», і найближчим часом буде оголошено наступний етап конкурс міні грантів.

Конкурс міні-грантів за проектом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» (Донецька область)

ромадська організація  «Наша допомога» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі міні-грантів, за проєктом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid.

Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот, які представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: оголошення про проведення конкурсу .

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net

          Кінцевий термін подання пропозицій – до 20:00:00, 08 січня 2023 року.


Евакуація за проектом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» (Донецька область)

ГО «Наша допомога» в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та фінансується Christian Aid, надає допомогу з евакуації осіб, які перебувають на території Донецької області, в тому числі м. Слов’янська та Краматорського району до більш безпечних місць України.

Евакуація можлива:

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

+380990225547 Лілія

+380954975506  Раїса