м. Дніпро та

Дніпропетровська область

Координаційний штаб волонтерів Дніпра координує волонтерську допомогу від населення та виробництв, щоб її отримали військові частини, територіальна оборона, шпиталі та переселенці.

Координаційний штаб волонтерів Дніпра працює з 9:00 до 18:00 за адресою:

м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 29а.


ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Там попри відключення електроенергії – світло, тепло, вода. Можна зігрітися, випити чаю, підзарядити гаджети та відпочити. Це безкоштовно.

Житло

Медична допомога

Харчування, одяг, різне

У Центрі можна отримати різноманітні консультації: з питань працевлаштування, медичну, психологічну та юридичну допомогу, за потреби — гуманітарну, а талановитий педагог, який працює у хабі, не дасть сумувати вашій малечі, доки ви займатиметесь вирішенням ваших питань.

Адреса м. Дніпро, Соборний район, Бульвар Слави, 12.

Часи роботи: з 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю та з 9 до 15 – у суботу.

Телефон: 066 599 03 67


Центр створено шляхом об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій населених пунктів, закладів освіти, культури, громадських організацій та інших об’єднань для мешканців Лиманської, Дружківської, Костянтинівської, Миколаївської, Святогірської, Олександрівської, Слов’янської, Андріївської, Черкаської, Новодонецької, Іллінівської та Краматорської громад буде надаватися допомога в основних сферах необхідних для повноцінного розвитку та життя людини.

Адреса: Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 42 (вхід через арку)

Телефон «гарячої лінії» +380982307703 (з 10:00 до 17:00)