Підтримка ініціатив спільнот (SCLR) 

Продовжується проєкт «Survivor and community–led crisis response (SCLR) in Ukraine»/«ПІДТРИМКА ІНІЦІАТИВ СПІЛЬНОТ», який спрямовано на підтримку спільнот задля  реалізації власних ініціатив для подолання кризових ситуацій. 

В рамках цього проекту було визначено та профінансовано 11 ініціативних груп. Разом з місцевими громадами ми працюємо над покращенням якості життя та наданням вкрай необхідної підтримки тим, хто її потребує.

На сьогоднішній день деякі ініціативні групи вже здійснили закупівлі, розпочали реалізацію своїх проектів та поділилися з нами своїми досягненнями.

Однією з найважливіших ініціатив стала роздача  гуманітарної допомоги людям, які опинився у складних життєвих обставинах через військові дії на сході України. Завдяки цьому різні категорії людей були одягнені, зігріті та забезпечені найнеобхіднішими предметами гігієни.

Ще однією важливою ініціативою стала закупівля обладнання для міської лікарні № 2 Краматорської міської ради. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям і взаємодії благодійної організації та медичних працівників.

Крім того, завдяки фінансовій підтримці проекту, одна з ініціативних груп створила навчальний хаб СФКІнФарм, що дає можливість отримувати якісні освітні послуги в умовах дистанційного навчання.

Одна з ініціативних груп майже завершила ремонт кухні та їдальні Центру адаптації та реінтеграції, який надає допомогу постраждалим у кризових ситуаціях та притулок для внутрішньо переміщених осіб у складних життєвих ситуаціях (бездомних, алко-та наркозалежних). Це дозволить забезпечити теплом та повноцінною їжею тих, хто потребує підтримки та допомоги.

Ми дякуємо всім ініціативним групам, які беруть участь у цьому проєкті,  та всім, хто підтримує їх роботу, і сподіваємося, що ці приклади  надихнуть та мобілізують спільноти до активної участі у розвитку своїх громад. Ці ініціативи є чудовим прикладом того, як спільними зусилля можна змінити життя людей на краще, подолати кризові явища та забезпечити гідне майбутнє для всіх. 

З початку поточного року Громадська організація  «Наша допомога» впроваджує спільно з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» проєкти, направлені на фінансову підтримку ініціатив груп спільнот у Донецькій області. 

     В рамках компоненту «1.4 Фінансування міні-проєктів ініційованих командами спільнот» проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» та за фінансової підтримки  Christian Aid (Велика Британія), за період з грудня 2022 по серпень 2023 року ГО «Наша допомога» надала фінансову допомогу 9 командам, ідеї яких були реалізовані та покращили якість життя людей, що потребували та потребують допомоги.  

В серпні 2023 року ми почали реалізацію проєкту «Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»/ «Підтримка ініціатив спільнот», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я»,  за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія). У вересні був оголошений відкритий  конкурс заявок на фінансування міні-грантів для  ініціативних груп спільнот, ми отримали 33 заявки від представників різних спільнот, різної тематики.

Напередодні ми оголосили перші 8 команд, що отримали підтримку експертної комісії та вже  зараз почали реалізовувати власні проекти.

Наразі  же маємо можливість привітали ще 3 громадські організації, що отримують фінансову допомогу на втілення ідей:

Вітаємо переможців та висловлюємо  подяку  МБФ «Альянс громадського здоров’я», Шведській церкві та  Christian Aid  за безцінну допомогу та надання можливостей покращити життя спільноти у Донецькій області.   

Результати конкурсу міні-грантів 

Громадська організація  «Наша допомога» здійснює фінансування (міні-грантів) для ініціативних груп спільнот, в рамках проекту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», «Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»/ «Підтримка ініціатив спільнот» , що проваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія).

Протягом вересня був оголошений відкритий конкурс заявок, експертною комісією, з числа представників нашої організації та   МБФ «Альянс громадського здоров’я», обрано 11  груп спільнот, яким надана фінансова підтримка. Наразі переможцями здійснюється реалізація заявлених проєктів.

Вітаємо переможців та дуже вдячні за участь всім учасникам конкурсу.

Підтримка спільнот.mp4

Вітання переможців

Громадська організація «Наша допомога» продовжує підтримувати ініціативні групи спільнот задля покрашення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним, в рамках проекту Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія).

На розгляд експертної комісії надійшло шістнадцять проектів, з проміж яких обрано для фінансування вісім заявок:

Ми вітаємо переможців та вдячні всім спільнотам, що прийняли участь у конкурсі міні-грантів.

15.09.2023 року

Відкритий конкурс міні-грантів за проектом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» (Донецька область)

Громадська організація  «Наша допомога» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі міні-грантів, за проєктом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія).

Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот, які представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

- представники уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР, ЧСЧ, ЛГБТ),

- жінки з дітьми,

- багатодітні сім’ї,

- внутрішньо переміщені особи (ВПО),

- люди з обмеженими можливостями (особи з інвалідністю),

- люди, що опинилися у складних життєвих обставинах, та інші.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: Оголошення на відкритий конкурс міні-грантів https://drive.google.com/.../1TN3O6b5YP1DIAEEkz1tApLl....

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net

 Кінцевий термін подання пропозицій – до 23:59, 25 вересня 2023 року.

01.09.2023 року

Громадська організація  «Наша допомога» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі міні-грантів, за проєктом «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного
відновлення», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», та за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія).

Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

До участі в конкурсі
запрошуються ініціативні групи спільнот, які представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

– представники уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР, ЧСЧ, ЛГБТ),

– жінки з дітьми,

– багатодітні сім’ї,

– внутрішньо переміщені особи (ВПО),

– люди з обмеженими можливостями (особи з інвалідністю),

– люди, що опинилися у складних життєвих обставинах, та інші.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: Оголошення на відкритий конкурс міні-грантів.

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу  gonashadopomoga@ukr.net

            Кінцевий термін подання пропозицій – до 23:59, 11 вересня 2023 року.