Допомога ВПО

Інформація про проект

Громадська організація «НАША ДОПОМОГА» з 01 вересня 2022 року розпочала реалізацію проекту АДВОКАЦІЯ ЗМЕНШЕННЯ РИЗИКІВ ВІД НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ (ВІЙНИ) ДЛЯ КЛЮЧОВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ в рамках проекту «COVID-19: Програма солідарності в кранах Східного партнерства», що реалізується МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» спільно з AFEW International та фінансується Європейським Союзом.

Створення єдиного інформаційного простору (веб-сайту) для отримання необхідної інформації внутрішньо переміщеними особами, щодо розміщення, охорони здоров’я, освіти, зайнятості, отримання гуманітарної та правової допомоги умовах військової агресії щодо України.Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Чергові відділення банків


відкрита база організацій, які надають гуманітарну та волонтерську допомогу населенню по всій Україні

сервіс надання та пошуку безкоштовного житла

отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

платформа створена для швидкого та легкого пошуку інформації під час війни

електронний сервіс для перевірки часу затримки рейсів, міжнародних та евакуаційних маршрутів тощо

Волонтерська гаряча лінія

Link

Юридичний порадник для ВПО

Юридичний порадник для ВПО